МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ОЗНАЙОМИВСЯ З БУДІВНИЦТВОМ НОВОГО ХРАМУ.

Керуючий Сарненсько-Поліською єпархією, високопреосвященніший Анатолій, митрополит Сарненський і Поліський, наніс робочий візит до Свято-Троїцького храму села Новаки, Володимирецького району Полісся, де ознайомився з ходом будівельних робіт, котрими піклується настоятель храму протоієрей Іоанн Якимець. Під час візиту владику супроводжував благочинний Володимирецького благочиння протоієрей Олександр Зуєвич.

Отець настоятель зустрів архіпастиря на подвір’ї храму та розповів про хід будівництва. Митрополит Анатолій залишився задоволеним роботами по розбудові нової святині та висловив вдячність отцю настоятелю за понесені труди, також, побажав йому Божого сприяння і в подальших трудах на благо Святої Церкви.

DSC_0270 DSC_0276 DSC_0278 DSC_0281 DSC_0284 DSC_0296 DSC_0304 DSC_0309