Щоденні архіви: 30/09/2016

МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО

30 вересня 2016 року – день пам’яті святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.

З нагоди свого храмового свята церковна громада міста Сарни запросила архіпастиря – високопреосвященнішого Анатолія, митрополита Сарненського і Поліського для звершення Божественної Літургії. Владиці митрополиту співслужили: секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич), благочинний Сарненського благочиння протоієрей Олександр Кокора, настоятель храму ігумен Василід (Золотін) та духовенство Поліської єпархії.

Після Євангельського читання митрополит Анатолій виголосив проповідь.

По закінченню богослужіння владика звершив святковий молебень, після якого привітав отця настоятеля та парафіян з престольним святом та благословив усіх присутніх.

dsc_0005 dsc_0007 dsc_0013 dsc_0019 dsc_0025 dsc_0034 dsc_0042 dsc_0058 dsc_0074

МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ВЗЯВ УЧАСТЬ У СВЯТКУВАННІ ДНЯ ВЧИТЕЛЯ.

Проявляючи повагу до педагогів, з нагоди Дня вчителя, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський взяв участь у заходах, приурочених до їхнього професійного свята, котрі відбулися у центральному Будинку культури міста Рокитне, Полісся.

У заходах прийняли участь: голова Рокитнівської райдержадміністрації М.З.Кушнір, голова Рокитнівської райради Г.І.Мініч вчителі та працівники шкіл, ветерани освіти.

В наданому слові владика Анатолій, зокрема, сказав: «Вчителі, володіючи знаннями, передають їх учням. В той же час, вчитель повинен формувати і душу дитини, направляючи її на чесноти Божі – любов, добро, повагу та турботу про старших».

Владика побажав всім присутнім миру, добра та здоров’я.

dsc_0200 dsc_0202 dsc_0204 dsc_0207 dsc_0208