Щоденні архіви: 20/04/2017

МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ ПАСХАЛЬНЕ БОГОСЛУЖІННЯ В ЧЕТВЕР СВІТЛОЇ СЕДМИЦІ

20 квітня 2017 року в Світлий четвер, Високопреосвященіший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський звершив Божественну Літургію у Свято-Михайлівському храмі села Тутовичі, Сарненського району Полісся.

Владиці Митрополиту співслужили: секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич), намісник Свято-Покровського чоловічого монастиря села Великі Цепцевичі, Володимирецького району архімандрит Антоній (Грибан), протоієрей Володимир Мамчиць та настоятель храму священик Микола Бугайчук.

Під час богослужіння Владика митрополит звернувся до богомольців зі словом проповіді.

Необхідно зазначити, що цього дня виповнюється річниця з дня смерті попереднього настоятеля цієї парафії – протоієрея Іоанна Годуна. З цієї нагоди владика Анатолій звершив заупокійну літію по спочилому.

За богослужінням співав хор монахинь Свято-Миколаївського Городоцького жіночого монастиря. Богослужіння закінчилося співом Пасхального канону.