Щоденні архіви: 02/10/2017

МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ НЕДІЛЬНЕ БОГОСЛУЖІННЯ

1 жовтня 2017 року, в Неділю 17-ту після П’ятидесятниці, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський, звершив святкове Богослужіння у Свято-Георгієвському Храмі села Яполоть, Костопільського району, Полісся.

У Престола Божого разом з Владикою Митрополитом молилися: секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич), благочинний Костопільського благочиння архімандрит Іларіон (Клебан) та настоятель Храму протоієрей Георгій Новак.

За богослужінням Владика Митрополит звернувся до пастви зі словом проповіді, в котрій розкрив зміст недільного Євангельського читання.

По закінченню Божественної Літургії Митрополит Анатолій подякував всім за спільну молитву та поблагословив богомольців. Служба Божа закінчилась співом многоліття.