Щоденні архіви: 04/03/2018

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОСВЯТИВ ОНОВЛЕНИЙ ПРЕСТОЛ

4 березня 2018 року, в Неділю 2-гу Великого посту, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський звершив архіпастирський візит до громади Свято-Іоанно-Богословського Храму села Глушиця, Сарненського району Полісся.

У Храмі Владика звершив Божественну Літургію святителя Василія Великого. Його Високопреосвященству співслужили: секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич) та настоятель Храму протоієрей Іоанн Козак.

За богослужінням на Малому Вході Владика освятив оновлений Престол, котрий придбали парафіяни на жертовні кошти.

Після богослужіння Митрополит Анатолій висловив подяку настоятелю Храму – протоієрею Іоанну Козаку за пастирські труди у ввіреній йому парафії та подякував вірян за їхню жертовність.