МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ РАЗОМ З ПОЛІСЬКОЮ ПАСТВОЮ СЛАВИТЬ ВОСКРЕСІННЯ ХРИСТОВЕ

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

28 квітня 2019 року вся повнота Православної Церкви святкує світле Христове Воскресіння.

З нагоди цього величного свята, в Пасхальну ніч, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський звершив полуношницю, Великодню утреню та Божественну Літургію у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Сарни.

Архіпастирю співслужили священики кафедрального собору.

Після читання Євангелія Владика Анатолій зачитав Пасхальне послання Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.

По завершенні святкової Божественної Літургії Владика Митрополит разом із духовенством собору звершив освячення пасок багаточисельним парафіянам.

ВОІСТИНУ

ВОСКРЕС ХРИСТОС !