МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ НА ЧЕСТЬ СОБОРУ ЖИТОМИРСЬКИХ СВЯТИХ

25 серпня 2019 року, на запрошення керуючого Житомирською єпархією, Високопреосвященнішого Митрополита Никодима, Митрополит Поліський і Сарненський прийняв участь у святковому богослужінні, приуроченому пам’яті Собору святих землі Житомирської. Святкова Божественна Літургія відбулася у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомир.

Божественну Літургію очолив Високопреосвященніший Митрополит Овруцький і Коростенський Віссаріон.

Йому співслужили: Митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин; Митрополит Поліський і Сарненський Анатолій; Митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим; Архієпископ Брестський і Кобринський Іоанн; Архієпископ Городницький Олександр; Архієпископ Фастівський Даміан; Єпископ Ладиженський Сергій; Єпископ Дубенський Пимен.

Після богослужіння Владика Анатолій висловив вітальну адресу керуючому Житомирською єпархією Митрополиту Никодиму, побажавши процвітання єпархії та покровительства Житомирських святих усім людям.