МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО НА ЧЕСТЬ УСПІННЯ БОЖОЇ МАТЕРІ

28 серпня 2019 року повнота Православної Церкви молитовно відзначає свято Успіння Божої Матері.

В цей святковий день керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський, прибув до Свято-Успенського Храму міста Володимирець, Полісся, де з нагоди храмового свята очолив святкову Божественну Літургію.

Високопреосвященнішому Владиці співслужили: архімандрит Антоній (Грибан) – намісник Свято-Покровського чоловічого монастиря села Великі Цепцевичі Володимирецького району; протоієрей Олександр Зуєвич – настоятель Свято-Успенського Храму міста Володимирець та духовенство єпархії, також молилися численні парафіяни та прочани.

Після читання Євангелія архіпастир виголосив проповідь на тему свята.

Слід зазначити, що в цей день жителі міста Володимирець святкують день народження свого міста. Користуючись нагодою, Владика привітав присутніх зі святом та Днем міста.