Щоденні архіви: 21/09/2019

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ НА ЧЕСТЬ РІЗДВА БОЖОЇ МАТЕРІ

21 вересня 2019 року повнота Православної Церкви молитовно вшановує свято Різдва Божої Матері.

В цей день церковна громада Свято-Різдва-Богородичного Храму села Городище, Дубровицького району, Полісся, відзначає своє престольне свято.

З цієї нагоди Митрополит Поліський і Сарненський Анатолій звершив святкову Божественну Літургію.

Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Дубровицького благочиння протоієрей Микола Іваничко, настоятель храму села Городище – протоієрей Микола Євкодимов та духовенство єпархії.

На Малому вході Митрополит Анатолій освятив новий розпис храму та дзвони, які подарували меценати для церковної громади.

За богослужінням, після читання Святого Євангелія, Митрополит Анатолій звернувся до богомольців зі словом проповіді, в котрій, зокрема, сказав: «Пречиста Діва Марія обрана Богом Отцем для народження майбутнього Спасителя миру Господа нашого Іісуса Христа. Її народження значимо для кожного християнина, тому що природою своєї душі ми народжуємось по вірі в Її Сина, котрий являється для нас Богом та істочником життя вічного – безсмертя…»

Богослужіння закінчилося молебнем.