Щоденні архіви: 24/11/2019

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ НЕДІЛЬНЕ БОГОСЛУЖІННЯ

24 листопада 2019 року, в Неділю 23-ю після П’ятидесятниці, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський звершив Божественну Літургію у Свято-Казанському храмі села Богуші, Березнівського району, Полісся.

Під час Божественної Літургії Владиці співслужили: секретар Сарненської єпархії – архімандрит Феофан (Федюкевич), ігумен Макарій (Коломієць) – в.о. намісника Свято-Покровського чоловічого монастиря села Хотинь, Березнівського району; протоієрей Роман Миронець – настоятель Свято-Миколаївського Храму села Князівка Березнівського району та настоятель Храму – священик Тарасій Шкуратюк.

За богослужінням, після Євангельського читання архіпастир виголосив слово проповіді.

По закінченню богослужіння був відслужений святковий молебень за здоров’я всіх присутніх.