Щоденні архіви: 17/12/2019

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ З ПАСТВОЮ МОЛИТОВНО ПРОСЛАВЛЯЄ св.вмц. ВАРВАРУ

17 грудня 2019 року повнота Православної Церкви вшановує день пам’яті святої великомучениці Варвари, котра постраждала за віру Христову у 306 році при імператорі Максиміані.

В цей святковий день керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський на запрошення церковної громади прибув до Свято-Покровського Храму села Кричильськ, Сарненського району, Полісся, для звершення Божественної Літургії. Слід зазначити, що шанованою святинею цього храму є Ікона святої великомучениці Варвари.

На святкову Божественну Літургію прибули віруючі поліщуки з різних сіл району, котрі розділили радість спільної молитви зі своїм поліським архіпастирем.

Його Високопреосвященству співслужили: архімандрит Феофан (Федюкевич) – секретар Сарненського єпархіального управління, протоієрей Олександр Кокора – благочинний Сарненського благочиння протоієрей Павло Токов – настоятель Свято-Покровського Храму села Кричильськ та духовенство Поліської єпархії.

В слові проповіді Владика Анатолій розкрив значення подвигу святої великомучениці Варвари, зокрема, сказавши: «Великомучениця Варвара показала нам приклад стійкості віри, молитви та вірності Богу. Ми повинні бути достойними послідовниками віри та подвигу святої великомучениці Варвари».

По закінченню богослужіння архіпастир привітав парафіян зі святом. Богомольці отримали благословення Високопреосвященнішого Владики.