Щоденні архіви: 21/05/2020

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО НА ЧЕСТЬ св. ап. і єванг. ІОАННА БОГОСЛОВА та з нагоди 170-ти річчя ХРАМУ

21 травня 2020 року Свята Православна Церква молитовно вшановує пам’ять святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова.

В цей день, з нагоди храмового свята та з нагоди 170-ти річчя з дня забудови Храму, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Поліський і Сарненський звершив святкову Божественну Літургію у Свято-Іоанно-Богословському Храмі села Балашівка, Березнівського району Полісся.

За Божественною Літургією Владиці співслужили: секретар Сарненської єпархії архімандрит Феофан (Федюкевич); виконуючий обов’язки намісника Свято-Покровського чоловічого монастиря села Хотинь – ігумен Макарій (Коломієць); благочинний Березнівського благочиння – протоієрей Ігор Коспа та настоятель Храму – протоієрей Віктор Пилипака .

Після богослужіння Владика Анатолій подякував настоятелю Храму протоієрею Віктору Пилипака за проведені роботи по реконструкції Храму та висловив надію, що церковна громада збереже святиню в лоні Української Православної Церкви для майбутніх поколінь.