Щоденні архіви: 02/11/2020

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ ЗАУПОКІЙНУ ЛІТІЮ ПО СПОЧИЛОМУ КЛІРИКУ ЄПАРХІЇ – прот. ЙОСИПУ ПЕТРУЩАК

Митрополит Поліський Анатолій з духовенством Поліської єпархії Української Православної Церкви звершив літію на могилі бувшого настоятеля Свято-Успенського Храму міста Рокитно, Полісся протоієрея Йосипа Петрущака до 1-ої річниці з дня його смерті.

Протоієрей Йосип Петрущак протягом 25-ти років очолював настоятельство у ввіреній йому парафії. Парафіяни з любов’ю відносилися до свого пастиря, котрий навчав їх слову Христової Істини та зберігав віру в серцях вірян.

Владика Митрополит освятив надгробний пам’ятник на могилі приснопоминаємого священика.

Архіпастир висловив співчуття рідним та парафіянам померлого протоієрея Йосипа Петрущака.