МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОСВЯТИВ ІКОНОСТАС НОВОЗБУДОВАНОГО ХРАМУ

15 січня 2021 року, в день пам’яті преподобного Серафима, Саровського чудотворця, відбувся архіпастирський візит керуючого єпархією, Високопреосвященнішого Анатолія, Митрополита Поліського і Сарненського до церковної громади Свято-Серафимівського Храму мікрорайону Синіжево міста Рокитне, Полісся.

З нагоди храмового свята Владика Анатолій звершив святкову Божественну Літургію. Його Високопреосвященству співслужили: секретар єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич); протоієрей Олександр Загребельний – настоятель храму; благочинний Рокитнівського благочиння – протоієрей Борис Попченко; протоієрей Анатолій Леус – настоятель Свято-Миколаівського храму села Масевичі; протодиякон Дмитро Петронюк; диякон Максим Гузенко.

На Малому вході архіпастир освятив новий Іконостас та оновлений Престол.

За богослужінням молився голова Рокитнівської ОТГ Г.М. Таргонський.