Щоденні архіви: 28/04/2021

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ: «ОСТАННІ ДВА БЛАГОЧИННЯ ПІДВЕЛИ ПІДСУМКИ СПОВІДІ ДУХОВЕНСТВА ПОЛІСЬКОЇ ЄПАРХІЇ»

По благословенню керуючого єпархією, Високопреосвященнішого Анатолія, Митрополита Поліського і Сарненського була звершена сповідь духовенства Зарічненського та Дубровицького благочиння Сарненської єпархії Української Православної Церкви.

Божественну Літургію Передосвячених Дарів та Чин Сповіді очолив секретар єпархії архімандрит Феофан (Федюкевич) у Свято-Вознесенському соборі жіночого монастиря на честь Волинської Ікони Божої Матері села Серники, Зарічненського району, Полісся.

Отцю секретарю співслужили: благочинний Зарічненського благочиння протоієрей Микола Полюхович; благочинний Дубровицького благочиння – протоієрей Микола Іваничко та більше 60-ти священиків Зарічненського та Дубровицького благочинь Сарненської єпархії. Також, за богослужінням молилася настоятелька монастиря – ігуменя Іуліанія (Боровець) з сестрами святої обителі.

По закінченню Літургії отець секретар провів збори духовенства Зарічненського та Дубровицького благочинь, на яких висвітлив різні питання із життя парафій.

Настоятелі церковних громад Зарічненського та Дубровицького благочиння Сарненської єпархії УПЦ на зібранні уважно вислухали поради секретаря єпархії. Архімандрит Феофан (Федюкевич) подякував священикам за їх труди, котрі вони несуть в очолюваних їми парафіях.