МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ: «ГИНУТЬ ВІРНІ СИНИ МАТЕРІ ЦЕРКВИ – ЗАХИСНИКИ НАШОЇ БАТЬКІВЩИНИ…»

Жорстока війна продовжує забирати життя наших воїнів…. Внаслідок штурмових дій з боку противника у Покровському районі Донецької області загинув житель смт Рокитно, Полісся, Ігор Жуковський 1983 р.н.

З благословіння керуючого єпархією, Високопреосвященнішого Анатолія, митрополита Поліського і Сарненського відспівування звершено у Свято-Успенському храмі смт Рокитно.

Чин відспівування очолив благочинний Рокитнівського благочиння – протоієрей Борис Попченко.

Йому

співслужили:

Протоієрей Олександр Загребельний – настоятель Свято-Серафимівського храму с. Масєвичі

Протоієрей Валерій Рошко – настоятель Свято- Петро-Павлівського храму смт. Томашгород

Протоієрей Сергій Дудко – настоятель Свято-Успенського храму с. Рокитне

Протоієрей Віктор Огороднік – настоятель храму на честь мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії с. Буда

Протоієрей Миколай Гордійчук – настоятель Свято-Іверської Ікони Божої Матері с. Рокитне

Протоієрей Андрій Пілат настоятель Свято-Троїцького храму с. Осницьк.

Протоієрей В’ячеслав Покровський – настоятель Свято-Почаївської ікони Божої Матері храму смт Рокитно

Протоієрей Анатолій Леус – настоятель Свято-Миколаівського храму с. Масевичі

Протоієрей Артемій Корень – настоятель Свято-Троїцького храму с. Залав’я.

В надгробному слові отець благочинний передав слова співчуття та підтримки митрополита Анатолія рідним убієнного воїна Ігоря.

Вічна пам’ять

захиснику Батьківщини!