МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО НА ЧЕСТЬ СВЯТИХ АПОСТОЛІВ ПЕТРА І ПАВЛА

12 липня 2023 року повнота Православної Церкви молитовно вшановує пам’ять святих славних первоверховних апостолів Петра і Павла.

На запрошення церковної громади, Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський прибув до Свято-Петро-Павлівського храму села Нова Рафалівка, Володимирецького району, Полісся, для звершення святкової Божественної Літургії, приуроченої до храмового свята.

Своєму архіпастирю співслужили: протоієрей Володимир Грицькевич – настоятель храму; протодиякон Дмитро Петронюк, а також, клірики Сарненської, Рівненської та Володимир-Волинської єпархій УПЦ.

У слові проповіді митрополит Анатолій розкрив життєвий подвиг та значення трудів святих первоверховних апостолів Петра і Павла.

По завершенні богослужіння владика Анатолій привітав парафіян та духовенство зі святом.

Богослужіння закінчилося Хресною ходою та співом многоліття.