МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ: «ДУХОВЕНСТВО ЄПАРХІЇ МОЛИТЬСЯ ЗА ЗАХИСНИКІВ НАШОЇ ДЕРЖАВИ…»

Страшна війна, розв’язана  російськими загарбниками, несе нашій Батьківщині не тільки зло, біль, та руйнування, але забирає найдорожче – життя як мирного населення, так і життя захисників нашої Держави…

Знову на Поліссі горе – загинув наш земляк, уродженець села Ромейки, Вараського району – воїн Кравчук Микола Якович, 1977 року народження.

Убієнний воїн Микола служив старшим навідником 2 мінометної батареї 2 механізованого батальйону військової частини А 4722. Загинув під час виконання бойового завдання поблизу села Роботинне, Пологівського району, Запоріжської області
в результаті артилерійського обстрілу. Рідні та друзі про убієнного згадують як про люблячого чоловіка, хорошого батька та дідуся.

З благословіння керуючого єпархією, Високопреосвященнішого Анатолія, митрополита Поліського і Сарненського Чин відспівування убієнного воїна Миколи Кравчука очолив благочинний Сарненського благочиння протоієрей Олександр Кокора.

Йому співслужили:

прот. Сергій Наконечний – благочинний  Володимирецького благочиння;

прот. Ігор Новак – настоятель Свято-Воскресенського храму с.Ромейки;

прот. Мефодій Волчевський – настоятель Свято-Миколаївського храму с.Городець;

прот. Павел Токов – настоятель Свято-Покровського храму с.Кричильск;

прот. Володимир Мамчиць – настоятель Свято-Пантелеймовського храму с. Довге;

ієрей Микола Гончар – настоятель Свято-Успенського храму смт Володимирець.

В надгробному слові протоієрей Олександр Кокора – благочинний Сарненського благочиння, процитував слова митрополита Анатолія, зокрема, сказавши: «На жаль, це не перший наш поліщук, який поклав своє життя за свободу нашої Батьківщини. Церква разом із рідними оплакує смерть воїна, молитовно просячи у Бога убієнному воїну Миколаю безсмертя його душі…»

Убієнного воїна поховано на       кладовищі села Ромейки.

Керуючий єпархією, митрополит Поліський і Сарненський Анатолій висловлює співчуття рідним та близьким загиблого воїна.

Вічна пам’ять

захиснику Вітчизни!