МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО

22 серпня 2023 року, в день пам’яті преподобного Лаврентія Чернігівського, на запрошення церковної громади села Рудка, Вараського району Полісся, куруючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський прибув до храму для звершення святкового богослужіння з нагоди храмового свята.

Його Високопреосвященству співслужили: намісник Свято-Покровського чоловічого монастиря села Великі Цепцевичі Вараського району – архімандрит Антоній (Грибан); благочинний Вараського благочиння – протоієрей Сергій Наконечний; настоятель храму села Рудка священик – Василь Бочак; протодиякон Дмитро Петронюк та духовенство Поліської єпархії.

На Малому вході митрополит Анатолій возвів настоятеля храму в сан протоієрея.

На запричасному проповідь виголосив намісник Свято-Покровського чоловічого монастиря села Великі Цепцевиці – архімандрит Антоній (Грибан).

По закінченню богослужіння владика очолив молебень за мир в Державі та за наших воїнів.