ПРЕДСТОЯТЕЛЬ УПЦ МИТРОПОЛИТ ОНУФРІЙ ДО 30-ТИ ЛІТТЯ СЛУЖІННЯ В АРХІЄРЕЙСЬКОМУ САНІ ВІДЗНАЧИВ МИТРОПОЛИТА АНАТОЛІЯ ОРДЕНОМ СВЯТИТЕЛЯ МИКОЛАЯ І СТУПЕНЯ

9 грудня 2023 року, керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський співслужив Предстоятелю Української Православної Церкви Блаженнішому Онуфрію, Митрополиту Київському і всієї України до дня Його архієрейської хіротонії. Святкова Божественна Літургія була звершена у Свято-Пантелеімонівському жіночому монастирі міста Києва.

Його Блаженству співслужив сонм архієреїв УПЦ та братія обителі в священному сані.

За богослужінням Блаженніший Митрополит Онуфрій до 30-ти ліття служіння в архієрейському сані відзначив митрополита Анатолія Орденом Української Православної Церкви Святителя Миколая І ступеня.

В подячному слові керуючий Поліською єпархією митрополит Анатолій від імені єпископату УПЦ завірив Предстоятеля Української Православної Церкви у відданості духовенства та вірян Матері Церкві та своєму Предстоятелю.

Богослужіння завершилося многоліттям.