Щоденні архіви: 31/03/2024

ПОЛІСЬКА ЄПАРХІЯ ВІДЗНАЧАЄ ЮВЛЕЙ – 25-ти річчя З ДНЯ СВОГО ЗАСНУВАННЯ

30 березня 1999 року, згідно рішенню Священного Синоду УПЦ (журнал засідання №149) було утворено Сарненсько-Поліську єпархію. Першим архієреєм новоутвореної кафедри був призначений митрополит Анатолій.

За роки існування єпархії була звершена державна реєстрація та збудовано більше 130 храмів, в котрих нині лунає молитва духовенства та вірян за мир в нашій Державі, її громадян та за воїнів – захисників Батьківщини.

Духовенство та миряни дякують митрополиту Анатолію за його плідну працю на ниві Христовій.

Митрополит Анатолій продовжує отримувати багато вітальних адрес та дякує усім, хто спільно ніс і продовжує нести хрест служіння Матері Церкві та люду Божому на теренах Поліського краю.

сторінки фотолітопису єпархії:

візит Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України в столицю поліського краю – місто Сарни

співслужіння

з Передстоятелем УПЦ:

архіпастирські візити

митрополита Анатолія до парафій Поліської єпархії:

освячення  нових храмів та каплиць:

участь керуючого єпархією у святкуванні державних свят: