МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ В СУБОТУ СВІТЛОЇ СЕДМИЦІ

11 травня 2024 року, в суботу Світлої Седмиці, керуючий єпархією, Високопреосвященіший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський на запрошення церковної громади, звершив Божественну Літургію у Свято-Георгієвському храмі села Нетреба, Рокитнівського району, Полісся.

Владиці співслужили: протоієрей Борис Попченко – благочинний Рокитнівського благочиння; протоієрей Павло Карп’юк – настоятель Свято-Михайлівського храму села Борове; протоієрей Анатолій Леус – настоятель Свято-Миколаївського храму села Масєвичі; протоієрей Сергій Паньковець – настоятель Свято-Єкатеринівського храму села Катеринівка, Сарненського району та настоятель храму – протоієрей Ігор Маринич.

Архіпастир, духовенство та парафіяни підносили свої молитви за мир в нашій Державі.

За богослужінням митрополит Анатолій виголосив слово проповіді, у котрому  закликав вірян до єдності навколо Матері Церкви.

Після богослужіння Поліський архіпастир висловив подяку отцю настоятелю – протоієрею Ігорю Мариничу за труди у ввіреній йому парафії.