МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ В НЕДІЛЮ АНТИПАСХИ ЗВЕРШИВ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ

12 травня 2024 року, в Неділю 2-у після Пасхи, в день пам’яті апостола Фоми, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський звершив Божественну Літургію у Свято-Миколаївському храмі села Віри, Сарненського району, Полісся.

Його Високопреосвященству співслужив настоятель храму протоієрей Олександр Чумак.

Після Євангельського читання архіпастир виголосив проповідь, у якій зазначив: «Христос своїм Воскресінням дає і нам надію на воскресіння із мертвих, тому і ми, в цей поминальний день, відвідуємо могили рідних, щоби засвідчити віру в Христа та поєднатися пам’яттю з мертвими, ми просимо їм прощення гріхів та безсмертя їхнім душам… ».

По закінченню Богослужіння, владика митрополит звершив заупокійну паніхіду, після котрої віряни розійшлися по могилам своїх рідних.