МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО НА ЧЕСТЬ свят. і чудотв. МИКОЛАЯ, АРХІЄПИСКОПА МИР ЛІКІЙСЬКИХ

22 травня 2024 року, повнота Святої Православної Церкви вшановує пам’ять святителя та чудотворця Миколая, архієпископа Мир Лікійських.

З нагоди престольного свята Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський прибув до церковної громади Свято-Миколаївського храму села Городець, Вараського району, Полісся, для звершення святкової Божественної Літургії.

Владиці співслужили: архімандрит Антоній (Грибан) – намісник Свято-Покровського чоловічого монастиря села Великі Цепцевичі; протоієрей Мефодій Волчевський – настоятель Свято-Миколаївського храму села Городець; протоієрей Олександр Кокора – благочинний Сарненського благочиння та духовенство Поліської єпархії.  

У слові повчання митрополит Анатолій підкреслив, що: ”Православна Церква називає угодника Божого Миколая «Правилом віри», тому що він відстоював чистоту православного віровчення». Владика митрополит закликав вірян бути подібними святителю Миколаю та берегти віру Христову.

Богослужіння закінчилося молебнем, під час котрого духовенство і віряни зі своїм архіпастирем молилися за воїнів, за мир в Державі та народ Божий.

Просмотров: (50)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *