Щоденні архіви: 04.06.2024

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ У ВІДДАЛЕНОМУ РЕГІОНІ ПОЛІССЯ – с. ДРОЗДИНЬ

На запрошення церковної громади Свято-Покровської парафії села Дроздинь, Рокитнівського району Полісся, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський прибув з архіпастирським візитом до храму для звершення святкової Божественної Літургії.

За архієрейським богослужінням молились: протоієрей Борис Попченко – благочинний Рокитнівського благочиння; настоятель Свято-Покровського храму села Дроздинь – протоієрей Іоанн Ковальчук та духовенство Рокитнівського благочиння Поліської єпархії.
На архієрейське богослужіння прибули віруючі поліщуки з різних сіл району, котрі розділили радість спільної молитви зі своїм поліським архіпастирем.

Після читання Святого Письма Євангелія митрополит Анатолій звернувся до присутніх зі словом проповіді.

По завершенню богослужіння митрополит Анатолій подякував духовенству та вірянам за спільну молитву, а отцю настоятелю протоієрею Іоанну Ковальчуку – за пастирське служіння у ввіреній йому парафії.

Богослужіння закінчилося молебнем за мир в Державі та співом многоліття.