МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ З НАГОДИ ВІДДАННЯ ПАСХИ

12 червня 2024 року, в день віддання свята Пасхи, Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський, на запрошення церковної громади, звершив святкове богослужіння пасхальним чином у Свято-Олександро-Невському храмі міста Костопіль, Полісся. Високопреосвященніший Владика, духовенство єпархії та богомольці підносили свої молитви за мир і спокій в нашій державі.

В слові архіпастирської проповіді Владика Митрополит, зокрема, сказав: «В сьогоднішній день Свята Церква святкує віддання – закінчення святкування свята Пасхи. Закінчуються святкові славлення Воскресшого Христа, але не закінчується віра в Воскресшого Христа …».

По закінченню богослужіння митрополит Анатолій подякував духовенству та вірянам за спільну молитву, а отцю настоятелю – архімандриту Іларіону (Клебану) – за пастирські труди, котрі він несе у ввіреній йому парафії. Богослужіння закінчилося співом многоліття.