Щоденні архіви: 22.06.2024

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ СВЯТКОВУ ВСЕНІШНУ В КАНУН СВЯТА ТРІЙЦІ

22 червня 2024 року, в канун свята Трійці, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський очолив святкову всенішну з Чином літії у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Сарни.

Високопреосвященнішому архіпастирю співслужили клірики кафедрального собору.

За богослужінням Поліський архіпастир виголосив проповідь на тему свята та помазав богомольців освяченим єлеєм.

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ В ТРОЇЦЬКУ ПОМИНАЛЬНУ СУБОТУ

22 червня 2024 року, в Троїцьку поминальну суботу, митрополит Поліський і Сарненський Анатолій звершив заупокійну Божественну Літургію у Свято-Троїцькому кафедральному соборі міста Березне, Полісся.

Високопреосвященству співслужили: протоієрей Ігор Коспа – настоятель Свято-Троїцького собору міста Березне, ієрей Андрій Кравець – клірик собору; в.о. намісника Свято-Покровського чоловічого монастиря с.Хотинь – архімандрит Макарій (Коломієць); настоятель Свято-Різдва-Богородиці храму села Городище –  ієрей Дмитро Руднік.

По завершенні Божественної Літургії митрополит Анатолій очолив чин великої панихіди, під час котрої молився за вічний спокій померлих.

В слові проповіді архіпастир сказав: «Сьогодні ми молимося за спочилих – тих, хто любив нас і кого любили ми, за наших рідних. Хай Господь сподобить їхні душі Царства Небесного…».