Щоденні архіви: 24.06.2024

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ СПІВСЛУЖИВ ПРЕДСТОЯТЕЛЮ УПЦ ЗА СВЯТКОВОЮ ВСЕНІШНОЮ В КАНУН ДНЯ АНГЕЛА

24 червня 2024 року в канун дня пам’ять преподобного Онуфрія Великого – небесного покровителя Предстоятеля Української Православної, Церкви Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України.

З нагоди дня Ангела Блаженнішого Митрополита Онуфрія в Свято-Пантелеімонівському монастирі міста Києва відбулось святкове всенічне бдіння. Урочисте богослужіння очолив Блаженніший Митрополит Онуфрій.

Його Блаженству співслужив сонм архієреїв УПЦ та гості в священному сані. Поліський край представляв керуючий єпархією – митрополит Поліський і Сарненський Анатолій.

Від імені духовенства та вірян Поліського краю митрополит Анатолій привітав Предстоятеля з днем памʼяті його небесного покровителя, побажавши йому кріпості і сили і надалі служити на ниві Христовій.