МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ СПІВСЛУЖИВ ПРЕДСТОЯТЕЛЮ УПЦ В ДЕНЬ ЙОГО АНГЕЛА ЗА БОЖЕСТВЕННОЮ ЛІТУРГІЄЮ У СВЯТО-ПАНТЕЛЕІМОНІВСЬКОМУ ЖІНОЧОМУ МОНАСТИРІ м.КИЄВА

25 червня 2024 року день пам’яті преподобного Онуфрія Великого – небесного покровителя Предстоятеля Української Православної, Церкви Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України. З цієї нагоди у Свято-Пантелеімонівському жіночому монастирі міста Києва відбулося урочисте богослужіння.

Божественну Літургію очолив Предстоятель Української Православної Церкви – Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

У святкових заходах прийняв участь керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Поліський і Сарненський та сонм архієреїв УПЦ. Молилися священики, настоятелі чоловічих та настоятельки жіночих монастирів з різних єпархій УПЦ та паломники.

По завершенні Божественної Літургії Блаженніший Митрополит Онуфрій подякував всім за спільну молитву. Святкове богослужіння завершилося співом многоліття.