Щоденні архіви: 20/08/2017

МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ В МІСТІ АТОМНИКІВ НА ЧЕСТЬ ПРЕОБРАЖЕННЯ ГОСПОДНЬОГО

19 серпня 2017 року повнота Православної Церкви святкує одне з двонадесятих свят – Преображення Господнє.

В цей святковий день, за багатолітньою традицією, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Сарненський і Поліський, прибув з архіпастирським візитом до Свято-Преображенського кафедрального собору міста атомників – Вараш, де з нагоди храмового свята очолив Божественну Літургію.

У слові проповіді владика Анатолій зазначив: «Преображення Господнє – це преображення і наших душ в Бозі через нашу віру та добрі вчинки…».

По закінченню Літургії митрополит Анатолій прочитав молитви на освячення плодів, а під час хресного ходу окропив їх святою водою.

За богослужінням молився екс-директор Рівненської АЕС В.О.Коровкін.

Після завершення богослужіння архіпастир привітав духовенство та парафіян з храмовим святом, побажавши позбавитися гріха та преобразитися духовно для Бога.