МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ: «СЬОГОДНІ ХРАМОВЕ СВЯТО ПОЄДНАЛО ПОЛІЩУКІВ З БОГОМ»

На запрошення церковної громади Свято-Воскресенської парафії села Довговоля, Володимирецького району Полісся керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський звершив Божественну Літургію з нагоди храмового свята на честь Воскресіння Христового.

Слід зазначити, що на архієрейське богослужіння зібралось чисельне духовенство Поліської єпархії, котре разом зі своїм архіпастирем підносили свої молитви за мир в Українській Державі та довголіття її людей.

Владика Анатолій звернувся до присутніх з архіпастирським словом, у якому привітав духовенство та парафіян з храмовим святом на честь Світлого Христового Воскресіння.

Богослужіння закінчилося хресною ходою та співом многоліття.

За богослужінням молилися: голова Володимирецької райдержадміністрації В.І.Хоружий та сільський голова А.І.Федорчук.