САРНИ. МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ОЗНАЙОМИВСЯ З ХОДОМ РЕСТАВРАЦІЙНИХ РОБІТ.

Керуючий Сарненсько-Поліською єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський, з архіпастирським візитом відвідав Свято-Успенський храм села Чудель, Сарненського району Полісся, де ознайомився з ходом реставраційних робіт, котрими піклується настоятель храму протоієрей Сергій Петронюк .

Отець настоятель з християнською любов’ю зустрів свого архіпастиря, засвідчивши, що реставраційні роботи проводяться зусиллями та жертвами парафіян. Він доповів керуючому єпархією, що дуже важко проводити роботи через відсутність спонсорів, вся тяжість по фінансуванню робіт лягає на прихожан.

Владика митрополит висловив вдячність отцю настоятелю та побажав йому сприяння і допомоги Божої у справі оновлення храму.

DSC_0657      DSC_0658