САРНИ. МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ОЗНАЙОМИВСЯ З ХОДОМ РЕСТАВРАЦІЙНИХ РОБІТ.

Керуючий Сарненсько-Поліською єпархією, високопреосвященніший Анатолій, митрополит Сарненський і Поліський, з архіпастирським візитом відвідав Свято-Миколаївський храм міста Березно Полісся, де ознайомився з ходом реставраційних робіт, котрими піклується настоятель храму протоієрей Сергій Забейда. Владику супроводжували благочинний Березнівського благочиння протоієрей Ігор Коспа та благочинний Костопільського благочиння архімандрит Іларіон (Клебан).

Отець настоятель зустрів архіпастиря на подвір’ї храму та розповів про хід реставраційних робіт. Владика залишився задоволеним роботами що ведуться по благоустрою території храму та оновленню покрівлі, а також радий, що оновлене приміщення недільної школи буде приймати діточок для пізнання Закону Божого.

Митрополит Анатолій висловив вдячність отцю настоятелю за понесені труди та побажав йому Божого сприяння і в подальших трудах на благо Святої Церкви.