САРНИ. ЗНОВУ ГОРЕ НАВЕРУЛОСЯ НА ПОЛІССЯ.

Не пройшло п’яти днів від попереднього пограбування Свято-Миколаївського храму села Мирне, Костопільського району, як сьогодні, в ніч на 12 грудня 2014 року був пограбований Свято-Покровський храм села Стрільськ, Сарненського району Полісся. Згідно доповідної настоятеля Свято-Покровського храму села Стрільськ, Сарненського району протоієрея Олега Гаврильчик керуючому Сарненсько-Поліською єпархією митрополиту Анатолію, зловмисники пограбували церковну касу та осквернили храм, забравши всі збереження парафіян, котрі вони жертвували на розпис храму.

Знову Керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський звертається до злочинців та тих, хто має можливість вплинути на них:

« Не грабуйте та не оскверняйте храми святого Полісся!

Храми в більшості своїй  – нові, які зареєстровані та збудовані за час утворення Сарненсько-Поліської єпархії.

За 16 років від дня заснування єпархії, мною були подані установчі документи на реєстрацію більше 100 церковних громад. За цей час збудовано більше 100 нових храмів, котрі будувалися в тяжких умовах, при нинішній фінансовій нестабільності у нашій Державі та злиденності наших парафіян. Завдячуючи великому подвигу віруючих людей вони набули свою архітектурну красу та стали прикрасою Поліського краю. Всі вони потребують церковного убранства, розпису, церковних сосудів, ікон.

Грабуючи храми та оскверняючи, Ви позбавляєте їх повноцінного життя – чистої молитви. Ви приносите біль в серця віруючих людей! Ви забуваєте, що Ваші рідні – в більшості своїй, являються християнами та скорблять за Ваші злочинні вчинки.

Не грабуйте храми, не приносьте біль людям і Богу. Знайдіть в собі сили повернути награбоване. Цим Ви не тільки очистите свої душі, але і принесете радість віруючим до свята Різдва Христового.»

стрільськ

Просмотров: (51)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *