САРНИ. МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ : «ТРЕТІЙ ХРАМ ПОГРАБОВАНО НА ПОЛІССІ ЗА ДЕСЯТЬ ДНІВ».

Сьогодні, згідно доповідної благочинного Березнівського благочиння протоієрея Ігоря Коспи на ім’я керуючого Сарненсько-Поліською єпархією митрополита Анатолія, було пограбовано Свято-Михайлівський храм села Кам’янка, Березнівського району Полісся.

Виламавши двері, зловмисники проникли всередину храму, пограбували церковну касу та осквернили його. Слідча група Березнівського РУВС, яка прибула на місце скоєння злочину, внесла його у єдиний реєстр досудових розслідувань.

«За десять днів це вже третє пограбування. На жаль, ограни внутрішніх справ, як районного, так і обласного рівнів, ще не розкрили ні однієї справи. Віруючи УПЦ скорблять через злочинні дії вандалів та надіються, що правоохоронні органи розслідують справу та покарають злочинців», – наголосив митрополит Анатолій.