САРНИ. МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ОСВЯТИВ НОВИЙ РОЗПИС ХРАМУ.

Керуючий єпархією, високопреосвященніший Анатолій, митрополит Сарненський і Поліський з архіпастирським візитом прибув до церковної громади на честь святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії села Балаховичі, Володимирецького району Полісся для звершення Божественної Літургії. За богослужінням архіпастирю співслужили настоятель храму священик Олександр Денисюк та духовенство благочиння.

На Малому вході владика освятив новий розпис храму, котрий звершили поліськи майстри.

Після богослужіння митрополит Анатолій подякував всім за спільну молитву, а також, висловив подяку настоятелю храму за проведені труди по оновленню храму та нагородив його церковною нагородою. Богослужіння завершилось многоліттям.

DSC_0950 DSC_0954 DSC_0966 DSC_0967 DSC_0971 DSC_0975 DSC_0989 DSC_0990 DSC_0996 DSC_1002