Щоденні архіви: 11/04/2016

МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ 4-ої НЕДІЛІ ВЕЛИКОГО ПОСТУ.

10 квітня 2016 року, у Неділю 4-ту Великого посту Свята Церква вшановує пам’ять преподобного Іоанна Лествичника. З цієї нагоди, керуючий єпархією високопреосвященніший Анатолій, митрополит Сарненський і Поліський, прибув з архіпастирським візитом до Свято-Димитрієвського храму села Серники, Зарічненського району Полісся, для звершення Божественної Літургії.

Необхідно зазначити, що храм, в якому звершувалася Божественна Літургія, збудований у 1770 році є пам’яткою архітектури державного значення, в силу стійкості та вірі парафіян не закривався та був діючим в роки рядянського атеїзму. За богослужінням владиці співслужили благочинний Зарічненського благочиння протоієрей Микола Полюхович, настоятель храму протоієрей Іоанн Муляр та духовенство єпархії.

Після Євангельського читання архіпастир звернувся до богомольців з словом настанови.

По завершенні богослужіння митрополит Анатолій подякував всім за спільну молитву, побажав достойно пройти іспит Великого посту та в радості зустріти Світле Христове Воскресіння.

DSC_0093 DSC_0117 DSC_0125 DSC_0127 DSC_0128 DSC_0139 DSC_0147