Щоденні архіви: 28/04/2016

МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ УТРЕНЮ З ЧИТАННЯМ СТРАСНИХ ЄВАНГЕЛІЙ.

28 квітня 2016 року у Великий Четвер ввечері, високопреосвященніший Анатолій, митрополит Сарненський і Поліський у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Сарни, очолив Утреню з читанням дванадцяти Страсних Євангелій.

Після читання Євангелій архіпастир виголосив проповідь.

По закінченню богослужіння віруючі рознесли по домах вогонь страсних свічок.

DSC_0023 DSC_0033 DSC_0067 DSC_0068 DSC_0069 DSC_0071 DSC_0081 DSC_0083

МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ВЗЯВ УЧАСТЬ В ПРЕДСТАВЛЕННІ НОВОГО ГУБЕРНАТОРА.

Згідно Указу Президента України П.О.Порошенка, сьогодні, 28 квітня 2016 року, відбулося представлення нового голови Рівненської обласної державної адміністрації – Олексія Віталійовича Муляренко.

Сарненську єпархію представляв її керуючий, високопреосвященніший Анатолій, митрополит Сарненський і Поліський, котрий прийняв участь у представленні нового очільника області.

Користуючись нагодою, владика Анатолій, особисто привітав Олексія Муляренко з призначенням на посаду, побажав бути мудрим керівником, у якого слово повинно бути істинною, та запросив новопризначеного губернатора нанести візит на територію єпархіального управління для ознайомлення із життям духовенства, мирян та парафій Сарненської єпархії Української Православної Церкви.

111111 - копия

1указ