МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ОСВЯТИВ НОВИЙ ІКОНОСТАС

10 вересня 2016 року в день пам’яті преподобного Іова, ігумена і чудотворця Почаївського, керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій митрополит Сарненський і Поліський прибув до Свято-Михайлівського храму села Кам’яне, Рокитнівського району Полісся, де звершив Божественну Літургію. Його Високопреосвященству співслужили: настоятель храму священик Петро Краснов та духовенство благочиння.

На Малому вході Митрополит Анатолій освятив новий Іконостас, котрий звершили поліські майстри.

За богослужінням владика виголосив проповідь на тему життя преподобного Іова.

Після богослужіння Митрополит Анатолій подякував отцю настоятелю та парафіянам за проведену роботу по реконструкції храму, а також, окропив богомольців святою водою.

dsc_0002 dsc_0014 dsc_0015 dsc_0024 dsc_0033 dsc_0034 dsc_0035 dsc_0041 dsc_0043 dsc_0066