Щоденні архіви: 12/11/2016

МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ З НАГОДИ 25-ти річчя ХРАМУ.

11 листопада 2016 року керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський, наніс архіпастирський візит до Свято-Успенського Храму села Кузьмівка, Сарненського району Полісся для звершення Божественної Літургії, з нагоди 25-ти річчя з дня забудови Храму.

Владиці Митрополиту співслужили: секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич), благочинний Сарненського благочиння протоієрей Олександр Кокора, настоятель храму протоієрей Сергій Камінський та духовенство єпархії. Богослужіння об’єднало віруючих УПЦ, парафіян та прочан з сусідних сіл у спільній молитві за мир в нашій Державі.

Традиційно, після читання Святого Євангелія, Владика Митрополит звернувся до пастви зі словом проповіді.

По закінченню богослужіння архіпастир привітав парафіян з ювілеєм, побажав присутнім кріпості, сил духовних та здоров’я.

dsc_0216 dsc_0220 dsc_0223 dsc_0227 dsc_0230 dsc_0240