Щоденні архіви: 14/11/2016

МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ З НАГОДИ ПАМ’ЯТІ СВЯТИХ КОСМИ І ДАМІАНА

14 листопада 2016 року – день пам’яті святих безсребреників та чудотворців Косми та Даміана. За своє безкорисливе служіння хворим та за чудесні зцілення невиліковних хвороб Свята Церква величає їх безсрібниками і чудотворцями.

З нагоди цього свята та в пам’ять про те, що в минулому у селі Постійне, Костопільського району Полісся, був знищений Храм на честь святих безсребреників Косми і Даміана, керуючий єпархією, Митрополит Сарненський і Поліський Анатолій звершив Божественну Літургію.

Нині, парафіяни збудували новий Храм, який був освящений на честь святих первоверховних апостолів Петра і Павла. Трудами отця настоятеля, меценатів та парафіян нині завершується нова покрівля Храму та нові купола. Під час богослужіння духовенство та віряни піднесли молитви за мир в Україні.

Після Божественної Літургії архіпастир звернувся до парафіян зі словом духовної настанови та звершив святковий молебень біля храмової святині – ікони святих безсребреників з часткою їх святих мощей.

dsc_0118 dsc_0122 dsc_0123 dsc_0137 dsc_0153 dsc_0158 dsc_0167 dsc_0168 dsc_0169

МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ОСВЯТИВ ОНОВЛЕНИЙ ПРЕСТОЛ

13 листопада 2016 року, в Неділю 21-шу по П’ятидесятниці у Свято-Варварівському Храмі міста Володимирець, Полісся, відбулась Божественна Літургія архієрейським чином. Богослужіння у співслужінні поліського духовенства очолив керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський.

Серед присутніх на службі Божій були парафіяни храму, діти та місцева молодь, також, за богослужінням молився голова Володимирецької райдержадміністрації В.І.Хоружій.

На Малому вході Митрополит Анатолій освятив оновлений Престол.

Після богослужіння Владика Анатолій привітав всіх присутніх у Храмі богомольців з воскресним днем та закликав на них Боже благословіння.

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????