Щоденні архіви: 05/06/2017

МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО

5 червня 2017 року Свята Православна церква святкує День Святого Духа. З цієї нагоди та з нагоди храмового свята на честь Святої Троїці, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський, звершив святкове богослужіння у Свято-Троїцькому храмі міста Сарни, мікрорайону Доротичі.

Владиці співслужили секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич), настоятель храму протоієрей Микола Ковальчук та багаточисельне духовенство поліської єпархії.

Після Божественної Літургії Митрополит Анатолій виголосив проповідь. Богослужіння закінчилося хресною ходою та співом многоліття.

За богослужінням молилася Сарненський міський голова С.Б.Усик, котра привітала вірних УПЦ з храмовим святом.

МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ: «ПОЛІССЯ, ЯК І ПОВНОТА ЦЕРКВИ, СЛАВИТЬ СВЯТУ ТРІЙЦЮ»

4 червня 2017 року Свята Церква святкує день Святої Трійці. В цей день Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський прибув з архіпастирським візитом до Свято-Троїцького кафедрального собору міста Рокитно, для звершення Божественної Літургії з нагоди храмового свята.

За богослужінням архіпастирю співслужили: секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич), настоятель храму протоієрей Олександр Загребельний та духовенство єпархії.

По завершенні Божественної Літургії Митрополит Анатолій звершив чин вечірні з читанням колінопреклонних молитв. Богослужіння закінчилось хресною ходою та освяченням зілля.

За Богослужінням молилися голова Рокитнівської райдержадміністрації М.З.Кушнір, перший заступник голови Рокитнівської райради А.А.Кінчур, в.о. міського голови Т.І.Богданець, керівники установ та підприємств району.