Щоденні архіви: 10/06/2017

МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ З НАГОДИ 20-ти РІЧЧЯ ХРАМУ

10 червня 2017 року Свято-Георгієвська парафія села Костянтинівка, Сарненського району, Полісся відзначає свій ювілей – 20-ти річчя з дня забудови Храму.

З цієї нагоди Його Високопреосвященство, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський прибув до парафії для звершення Божественної Літургії.

Владиці співслужили: секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич), настоятель храму протоієрей Стефан Стахнюк та духовенство єпархії.

Після богослужіння був звершений святковий молебень. Владика Митрополит привітав парафіян з ювілеєм храму, а отцю настоятелю – протоієрею Стефану Стахнюку подякував за пастирські труди у ввіреній йому парафії. Богослужіння завершилось многоліттям.

МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ З НАГОДИ ЮВІЛЕЮ НАСТОЯТЕЛЯ ХРАМУ

Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський звершив архіпастирський візит до церковної громади Свято-Петро-Павлівського храму села Нова Рафалівка, Володимирецького району, Полісся для звершення Божественної Літургії.

Владиці Митрополиту співслужили: благочинний Володимирецького благочиння протоієрей Олександр Зуєвич, настоятель храму протоієрей Володимир Грицькевич, духовенство Сарненської, Рівненської та Волинської єпархій УПЦ.

На Малому вході Митрополит Анатолій освятив красивий оновлений Престол.

По завершенні богослужіння Владика Анатолій подякував духовенству та богомольцям за спільну молитву. Також, архіпастир привітав настоятеля храму – протоієрея Володимира Грицькевича з ювілеєм – 60-ти річчям від дня народження, побажавши йому кріпості, сил тілесних і духовних в подальшому служінні Матері-Церкви та вручив йому орден «Гордість Православ’я». Божа служба закінчилась співом многоліття.