МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ: “В САРНЕНСЬКИЙ ЄПАРХІЇ УПЦ МОЛИТОВНО ВШАНОВУЮТЬ ПАМ’ЯТЬ ВОЇНІВ-ЗАХИСТНИКІВ НАШОЇ ДЕРЖАВИ”

З благословіння керуючого єпархією Високопреосвященнішого Анатолія, Митрополита Сарненського і Поліського та на запрошення директора Вищого професійного училища № 22 міста Сарни В.П.Городнюка секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич) звершив заупокійну літію та освячення пам’ятної стели на честь загиблого воїна Л.В.Озеранчука, котрий загинув виконуючи Наказ Президента України, щодо збереження цілісності кордонів нашої Держави.

Архімандриту Феофану (Федюкевичу) співслужили священики Сарненської єпархії Української Православної Церкви: клірик Свято-Покровського кафедрального собору міста Сарни архімандрит Іакінф (Дульський), настоятель Свято-Троїцького Храму міста Сарни протоієрей Микола Ковальчук та протодиякон Дмитро Петронюк.

Даний захід був присвячений пам’яті Леоніда Вікторовича Озеранчука, котрий в минулому навчався та був випускником цього навчального закладу. Даний воїн загинув у 2014 році під Волновахою. Батьки, викладачі та студенти зібралися щоби вшанувати його  пам’ять.

На заходах були присутні: голова Сарненської райдержадміністрації Я.В.Яковчук, голова Сарненської районної ради Р.П.Серпенінов, міський голова С.Б.Усик, директор ВПУ №22 В.П.Городнюк,  викладачі та студенти навчального закладу.

У наданому слові секретар Сарненської єпархії архімандрит Феофан (Федюкевич) передав настанову Митрополита Сарненського і Поліського Анатолія: «Обов’язок кожного воїна – захищати свою Батьківщину та гідно виконати наказ Президента, щодо захисту цілісності кордонів нашої Держави».

По закінченню заупокійної літії протодиякон Дмитро Петронюк виголосив «Вічну пам’ять» по убієнним воїнам-захистникам Батьківщини .