МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО НА ЧЕСТЬ СВЯТОГО АПОСТОЛА ТА ЄВАНГЕЛІСТА ІОАННА БОГОСЛОВА

21 травня 2018 року Свята Православна Церква молитовно прославляє святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова.

В цей день керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський з нагоди храмового свята звершив святкову Божественну Літургію у Свято-Іоанно-Богословському Храмі села Чабель, Сарненського району Полісся. Слід зазначити, що в ці дні настоятель Храму – протоієрей Олексій Бухало  відзначає 10 років настоятельства у ввіреній йому парафії.

За Божественною Літургією Владиці співслужили: протоієрей Олексій Бухало – настоятель Свято-Параскевського Храму села Тинне, Сарненського району; протоієрей Олександр Чумак – настоятель Свято-Миколаївського Храму села Вири Сарненського району; протоієрей Дмитро Полюхович – настоятель Свято-Василівського Храму села Селище Сарненського району; протоієрей Олексій Бухало – настоятель Свято-Іоанно-Богословського Храму села Чабель, Сарненського району, священик Ігор Копчик – настоятель Свято-Михайлівського Храму села Ясногірка.

По закінченню богослужіння Владика Митрополит привітав отця настоятеля та парафіян з храмовим святом, побажав міцного здоров’я, добра та миру.