Щоденні архіви: 22/05/2018

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ЮВІЛЕЙНЕ СВЯТО З НАГОДИ 235-ти річчя ХРАМУ

22 травня Свята Православна Церква вшановує пам’ять святителя Миколая, Архієпископа Мир Лікійського Чудотворця.

З цієї нагоди та з нагоди ювілею – 235-ти річчя з дня забудови Храму, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський прибув до церковної громади Свято-Миколаївського Храму села Стара Рафалівка, Володимирецького району Полісся для звершення Божественної Літургії.

Владиці співслужили багаточисельні клірики Сарненської та Волинської єпархій УПЦ.

По закінченню богослужіння Владика Анатолій звершив святковий молебень, та привітав отця настоятеля – протоієрея Сергія Прокопчука і парафіян з ювілеєм та престольним святом.

За богослужінням молились голова Володимирецької райради В.В.Ковенько, директор Рівненської АЕС П.Я.Павлишин.

Святкове богослужіння закінчилось співом многоліття.

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО НА ЧЕСТЬ СВЯТОГО АПОСТОЛА ТА ЄВАНГЕЛІСТА ІОАННА БОГОСЛОВА

21 травня 2018 року Свята Православна Церква молитовно прославляє святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова.

В цей день керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський з нагоди храмового свята звершив святкову Божественну Літургію у Свято-Іоанно-Богословському Храмі села Чабель, Сарненського району Полісся. Слід зазначити, що в ці дні настоятель Храму – протоієрей Олексій Бухало  відзначає 10 років настоятельства у ввіреній йому парафії.

За Божественною Літургією Владиці співслужили: протоієрей Олексій Бухало – настоятель Свято-Параскевського Храму села Тинне, Сарненського району; протоієрей Олександр Чумак – настоятель Свято-Миколаївського Храму села Вири Сарненського району; протоієрей Дмитро Полюхович – настоятель Свято-Василівського Храму села Селище Сарненського району; протоієрей Олексій Бухало – настоятель Свято-Іоанно-Богословського Храму села Чабель, Сарненського району, священик Ігор Копчик – настоятель Свято-Михайлівського Храму села Ясногірка.

По закінченню богослужіння Владика Митрополит привітав отця настоятеля та парафіян з храмовим святом, побажав міцного здоров’я, добра та миру.