Щоденні архіви: 31/07/2018

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ СВЯТКОВУ ВСЕНІШНУ В КАНУН ЮВІЛЄЮ – 25-ти річчя З ДНЯ ВІДОБРАЖЕННЯ ЧУДОТВОРНОГО ОБРАЗУ ІКОНИ БОЖОЇ МАТЕРІ “ПРИЗРИ НА СМИРЕННЯ” У СВЯТО-ВВЕДЕНСЬКОМУ ЧОЛОВІЧОМУ МОНАСТИРІ м. КИЄВА

Керуючий єпархією Митрополит Сарненський і Поліський Анатолій очолив святкову всенішну в канун ювілею – 25-ти річчя з дня відображення чудотворного Образу Божої Матері “Призри на смирення” у Свято-Введенському чоловічому монастирі міста Києва.

Його Високопреосвященству співслужили: Високопреосвященніший Пантелеімон, Архієпископ Бучанський; Високопреосвященніший Олександр, Архієпископ Городницький; Преосвященніший Даміан, Єпископ Фастівський; Преосвященніший Боголєп, Єпископ Олександрійський і Світловодський та братія обителі у священному сані.

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ: «В САРНЕНСЬКІЙ ЄПАРХІЇ СТАРТУВАВ ХРЕСНИЙ ХІД В ОЗНАМЕНУВАННЯ 1030-річчя ХРЕЩЕННЯ КИЇВСЬКИЙ РУСИ»

З нагоди 1030-ти річчя Хрещення Київської Руси по парафіях Сарненської єпархії проходять Хресні Ходи присвячені цьому ювілею.

Хресна Хода почалася у смт Клесів Сарненського району Рівненської області. Три парафії: Свято-Успенська, Свято-Петро-Павлівська та Свято-Благовіщенська об’єднавшись разом звершили Хресну Ходу від Свято-Благовіщенського собору до Свято-Успенського Храму та до Свято-Петро-Павлівського Храму, під час котрої їх супроводжували багаточисельні богомольці Української Православної Церкви.

В кожному Храмі настоятелі парафій селища: протоієрей Василь Приндюк; священик Володимир Колесник та священик Роман Василець разом з богомольцями звершували молебні до Господа, прославляючи святого рівноапостольного князя Володимира – Хрестителя Київської Руси з проханням надання миру народу України та припинення військових дій в зоні АТО.

Даний захід відбувається з благословіння керуючого єпархією, Високопреосвященнішого Анатолія, Митрополита Сарненського і Поліського, з подальшою Хресною Ходою по інших парафіях Сарненської єпархії.