МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ: «В САРНЕНСЬКІЙ ЄПАРХІЇ СТАРТУВАВ ХРЕСНИЙ ХІД В ОЗНАМЕНУВАННЯ 1030-річчя ХРЕЩЕННЯ КИЇВСЬКИЙ РУСИ»

З нагоди 1030-ти річчя Хрещення Київської Руси по парафіях Сарненської єпархії проходять Хресні Ходи присвячені цьому ювілею.

Хресна Хода почалася у смт Клесів Сарненського району Рівненської області. Три парафії: Свято-Успенська, Свято-Петро-Павлівська та Свято-Благовіщенська об’єднавшись разом звершили Хресну Ходу від Свято-Благовіщенського собору до Свято-Успенського Храму та до Свято-Петро-Павлівського Храму, під час котрої їх супроводжували багаточисельні богомольці Української Православної Церкви.

В кожному Храмі настоятелі парафій селища: протоієрей Василь Приндюк; священик Володимир Колесник та священик Роман Василець разом з богомольцями звершували молебні до Господа, прославляючи святого рівноапостольного князя Володимира – Хрестителя Київської Руси з проханням надання миру народу України та припинення військових дій в зоні АТО.

Даний захід відбувається з благословіння керуючого єпархією, Високопреосвященнішого Анатолія, Митрополита Сарненського і Поліського, з подальшою Хресною Ходою по інших парафіях Сарненської єпархії.

 

Просмотров: (93)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *