Щоденні архіви: 14/12/2018

ЗВЕРНЕННЯ ПРЕС-СЛУЖБИ САРНЕНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

Прес-служба Сарненської єпархії УПЦ повідомляє, що розсилається фейкове звернення від імені Керуючого Сарненською єпархією Української Православної Церкви Преосвященного Анатолія, Митрополита Поліського і Сарненського на сайт єпархії, на сайт УПЦ, телефони духовенства єпархії та виставляється в інтернеті щодо Об’єднавчого собору, де мовляв, Владика закликає духовенство та вірян до участі у створенні  “так називаємої” Помісної Православної  Церкви».

Прес-служба Сарненської єпархії УПЦ повідомляє, що ніякі звернення на офіційному сайті єпархії та сайті УПЦ не оприлюднювалися.

Рахуємо, що на нинішній час, Константинопольський – турецький патріарх обманув люд України і Державу Україна, не надавши повну автокефалію та статус Патріарха для “так званої” Помісної Православної Церкви, чим викликав недовіру єпископату, духовенства та вірян Української Православної Церкви до даного процесу.

Цей «фейк» слід розцінювати як замовлення ворогів Української Православної Церкви, спрямоване для підриву авторитету керуючого єпархією та духовенства Сарненської єпархії Української Православної Церкви та введення в оману люд України.

Прес-служба Полісько-Сарненської єпархії Української Православної Церкви.