Щоденні архіви: 08/12/2018

ЗВЕРНЕННЯ МИТРОПОЛИТА ПОЛІСЬКОГО І САРНЕНСЬКОГО АНАТОЛІЯ ДО ДУХОВЕНСТВА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

Згідно рішення Священного Синоду Української Православної Церкви від 7 грудня 2018 року (журнал 43) на прохання Преосвященного митрополита Сарненського і Поліського Анатолія, був змінений титул єпархіального архієрея Сарненської єпархії Української Православної Церкви з «Сарненський і Поліський» на « Поліський і Сарненський».

Прошу духовенство Сарненської єпархії, як і духовенство інших єпархій УПЦ, прислухатися до рішення Священного Синоду та звершувати поминання єпархіального архієрея Сарненської єпархії УПЦ титулярно «Поліський і Сарненський».

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ВШАНУВАВ ПАМ’ЯТЬ св. вмц. ЄКАТЕРИНИ

7 грудня 2018 року, Свята Православна Церква прославляє пам’ять святої великомучениці Єкатерини.

В цей день Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський, з нагоди престольного свята, звершив Божественну Літургію у Свято-Катеринівському Храмі села Катеринівка, Сарненського району, Полісся.

За святковим богослужінням Владиці співслужили: секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич); протоієрей Олексій Бухало – настоятель Свято-Параскевського Храму села Тинне; протоієрей Анатолій Чернюк – настоятель Свято-Георгієвського Храму села Зносичі; протоієрей Володимир Зущенко – настоятель Свято-Параскевського Храму села Немовичі; ієрей Сергій Паньковець – настоятель Свято-Катеринівського Храму села Катеринівка; протоієрей Микола Галуха – настоятель Свято-Преображенського Храму села Гута, Костопільського району;  священик Микола Бугайчук – настоятель Свято-Михайлівського Храму села Тутовичі, Сарненського району; священик Ігор Маринич – настоятель Свято-Хресто-Воздвиженського Храму села Вежиця, Рокитнівського району; священик Сергій Мельник – настоятель Свято-Петро-Павлівського Храму села Яринівка, Сарненського району.

На Малому вході, згідно благословіння Предстоятеля УПЦ Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Владика Анатолій відзначив священика Ігоря Маринича – настоятеля Свято-Хресто-Воздвиженського Храму села Вежиця, Рокитнівського району церковною нагородою – Наперсним Хрестом.

Після Євангельського читання Митрополит Анатолій звернувся до всіх присутніх зі словом проповіді на тему житія святої Єкатерини.

Після богослужіння Владика Митрополит висловив подяку настоятелю Храму за пастирські труди, котрі він несе у ввіреній йому парафії.

За богослужінням молився голова Немовицької ОТГ В.М. Савчин.

Богослужіння завершилось співом многоліття.